اولین همایش خنده درمانی استان گلستان

اولین همایش خنده درمانی استان گلستان
اولین همایش خنده درمانی استان گلستان

خنده درمانی 1  

جعفری مدیر صندوق بازنشستگی استان در اولین همایش خنده درمانی گلستان :

وظیفه داریم اوقات خوب وخوشی را برای بازنشستگان فراهم آوریم

به گزارش روابط عمومی صندوق بازنشستگی گلستان ، رضا جعفری  پیش از ظهر امروز در اولین همایش خنده درمانی استان در خانه امید گرگان گفت : انتظار می رود افرادی که مشکلات زندگی بر آنها فائق آمده است، برنامه ریزی کرده تا حداقل لحظاتی خوشی را برای خود فراهم آورند .

وی با بیان بازنشستگان مشکلات خاص خودشان را دارند ،افزود: باید بهانه گردد تا روزی خوش و همراه با نشاط و سرگرمی برای آنان فراهم آید.

جعفری با اشاره به اینکه اقدامات مهم و اساسی صندوق پر کردن اوقات فراغت بازنشستگان است ، اظهار کرد :خانه امید گرگان برای پر کردن اوقات فراغت و ایجاد یک روز شاد با امکانات ورزشی آماده ارائه خدمات برای استفاده بازنشستگان مهیا شده است.

رضا جعفری با تاکید براینکه، برای تامین یک روز با نشاط از هیچ کوششی دریغ نمی کنیم ، افزود:از دیگر برنامه های پر کردن اوقات فراغت ،هماهنگ کردن استفاده از سانسهای استخر برای بازنشستگان با بیش از 50 درصد تخفیف برای آب درمانی و ورزش است.

وی در پایان سخنان خود از برگزاری دومین جشنواره فرهنگی ورزشی بازنشستگان در گلستان خبر داد و افزود: این جشنواره ورزشی از 8 لغایت 11 بهمن ماه 96 با هدف اشاعه فرهنگ سلامت و نشاط برگزار میگردد.

گفتنی است ، در این همایش از محمود ربیعی معاون استاندارگلستان نیز به جهت همکاری در نخستین جشنواره ورزشی بازنشستگان گلستانی تقدیر بعمل آمد.

خنده درمانی 3  

 

سرپرست گروه خنده درمانی نیز در این همایش گفت :ایران بعداز عراق دومین کشور افسرده جهان است و باید برای رفع افسردگی و ایجاد شادی و نشاط تلاش کرد.

وی گلستان را اولین استان شاد کشور نام برد و افزود : این شادی و نشاط ایجاد شده توسط بازنشستگان گلستانی  در این همایش، خستگی را را از گروه خنده درمانی خراسان رفع کرده و انرژی دو چندانی را باعث شده است .

وی ضمن تقدیر و تشکر از جعفری مدیر صندوق بازنشستگی گلستان گفت: ایجاد لبخند بر لبان مردم امری خدایی و ارزشمند است و ما امروز شاهد آن هستیم که به همت مدیرتوانمند گلستان لحظاتی شاد و مفرح برای بازنشستگان استان گلستان فراهم آمده است.

عبدالوهاب جرجانی متخصص طب سنتی و ایرانی  در این همایش گفت : آن چیزی که در طب ایرانی و سنتی حائز اهمیت است ، سبک زندگی موجود در آن می باشد

جرجانی با بیان اینکه شخص وقتی سالم و سرزنده است که اصول سبک زندگی را رعایت کند، افزود: آب و هوا و تنفس، عامل اصلی سلامتی انسان است و تاثیر زیادی بر شادی و نشاط وی در زندگی دارد .

وی اعراف نفسانی را مهم ترین اصل در طب سنتی یاد کرد و گفت: این مهم ترین اصل در طب سنتی یاد کرد و گفت : این مهم تاثیرزیادی بر شادی و نشاط در زندگی دارد. 

خنده درمانی 2

۲۸ آذر ۱۳۹۶ ۱۰:۲۹
صندوق بازنشستگی استان گلستان |
تعداد بازدید : ۴۴۷

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید