بهترین نرم افزارهای یادگیری زبان در سفر+تصاویر

بهترین نرم افزارهای یادگیری زبان در سفر+تصاویر
اپلیکیشن ها زبان در سفریکی از سخت ترین قسمت های سفر، برقراری ارتباط با کسانی است که زبان شما را متوجه نمی شوند و شما نیز زبان آنها را متوجه نمی شوید. این در برقراری ارتباط محدودیت ایجاد می کند و برای شما مشکل ساز خواهد شد. حال ما چند برنامه را معرفی می کنیم […]
 اپلیکیشن ها زبان در سفر

 

یکی از سخت ترین قسمت های سفر، برقراری ارتباط با کسانی است که زبان شما را متوجه نمی شوند و شما نیز زبان آنها را متوجه نمی شوید. این در برقراری ارتباط محدودیت ایجاد می کند و برای شما مشکل ساز خواهد شد. حال ما چند برنامه را معرفی می کنیم تا با نصب آن بر روی تلفن همراه هوشمند خود بتوانید مهارتهای خود را در این رابطه بالا ببرید.

 

بهترین نرم افزارهای یادگیری زبان در سفر 

 

1. Duolingo

 

شکل آن شاید خیلی الهام بخش نباشد اما برای یادگیری زبان برنامه ای سرگرم کننده و مفید است.برنامه ای رایگان که زبان را مانند یک یازی آموزش می دهد.با کامل کردن یک درس ،پاداش دریافت می کنید و بهدرس بعدی می روید، حتی می توانید نمره ی خود را با دیگر دوستان مقایسه کنید و تلاش کنید آنرا ارتقاء دهید.
سایت duolingo.com

 

2. Busuu

 

تمرین زبان با فردی که بسیار قوی و روان است ، می تواند دلهره آور باشد.بیش از 40میلیون مربی بین المللی با زبان مادری را در خود جای داده است.ابتدا با یادگیری لغات جدید شروع می شود ، بعد سطح متوسط شروع می شود و در سطح پیشرفته نیز ، نوشتن و صحبت با مربیان داوطلب آغاز می شود.
سایت busuu.com

 

 

بهترین نرم افزارهای یادگیری زبان در سفر
 
3. Pilot

 

Pilot دقیقا یک برنامه نیست. فن آوری تشخیص گفتار و ترجمه ی آن به صورت آنی می باشد، پس دیگر نگران هیچ چیزی نباشید. زمانی که شخص صحبت می کند شما از طریق این برنامه گوش می دهید و سپس آنرا برای شما ترجمه می کند و برعکس.

 

 بهترین نرم افزارهای یادگیری زبان در سفر
 
4. Memrise

 

هر کسی به طریقی یاد می گیرد ، برخی از افراد حافظه ی خوبی دارند و با تمرین زیاد یاد می گیرند.دانش آموزان بصری معمولا به این برنامه علاقه دارند که عبارات رسمی و محاوره ای را با تکرار حفظ شوند.این برنامه از طریق گرافیک و طنز ، مفهوم را انتقال می دهد تا ماندگارتر باشد.
سایت Memrise

 

5. Mindsnacks

 

بیایید کمی بازی کنیم. Mindsnacks دارای نه پازل رنگی است که به کاربر کمک می کند تا مهارت خود را بالا ببرد.این فقط برای کودکان نیست. کافیست یکی از 7 زبان را انتخاب کنید و وارد بازی شوید.
سایت mindsnacks.com

 

6. AnkiApp

 

این برنامه تقریبا شبیه به کتاب های مدرسه است که عبارات را از طریق تصاویر برای کاربر آموزش می دهد. برنامه ی اصلی، پولی است اما یک نسخه ی رایگان نیز برای کاربران آیفون و اندروید در نظر گرفته شده است.
سایت ankiapp.com

 

 

 بهترین نرم افزارهای یادگیری زبان در سفر
 
7. Pimsleur Course Manager

 

این برنامه مبتنی بر صدا، صحبت کردن و گوش دادن تمرینات به صورت آنلاین است. این یک برنامه ی ایده آل برای کسانی است که هنگام رفت و آمدهای روزانه خواهان گوش دادن و یادگیری زبان هستند.

 

دالاهو

 

 http://www.niksalehi.com/gardeshgari/view/018497.php

۲۹ آبان ۱۳۹۵ ۱۳:۰۱
تعداد بازدید : ۲,۶۰۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید