یازدهمین جلسه شورای هماهنگی تعاون کار و رفاه اجتماعی

یازدهمین جلسه شورای هماهنگی تعاون کار و رفاه اجتماعی
جلسه شورای هماهنگی تعاون کار و رفاه اجتماعی استان گلستان

در روز پنجشنبه مورخ 24 بهمن ماه یازدهمین جلسه شورای هماهنگی در اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی با حضور معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر تعاون تشکیل جلسه داد. 

در ابتدا جلسه آقای مازندرانی مدیرکل تعاون  ، کار و رفاه اجتماعی استان ضمن خوش آمد گوئی به مهمان حاضر در جلسه  خلاصه ای از کارکرد و فعالیتهای بعمل آمده گزارشی ارائه دادند و ضمن معرفی مدیران شورای هماهنگی و همکاری این عزیزان مطالبی ارائه نمودند . وسپس هریک از مدیران شورای هماهنگی ضمن خدمات ارائه شده در سال جاری و بیان مشکلات در دستگاههائی زیر مجموعه خود به جناب آقای  صادقی فر  معاون محترم وزیر بیان نمودند و ازایشان در جهت حل مشکلات و ارائه خدمات بهتر به جامعه هدف  خود در خواستهای را ابراز نمودند.

در این جلسه آقای براری مدیر استان ضمن ارائه آمار از تعداد بازنشستگان و وظیفه بگیران و مشکلات این عزیزان در خصوص همسان سازی حقوق و همچنین بیمه تکمیلی مطالبی را ارائه داده و ازایشان و مدیران ارشد در وزارت تعاون و کار رفاه اجتماعی در خصوص حل این مشکلات یاری خواستند و توجه بیشتری را برای این عزیزان از معاون وزیر مطالبه نمودند. 

در پایان جلسه جناب آقای  ابراهیم صادقی فر معاون محترم فرهنگی و اجتماعی وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی ضمن قدردانی از کلیه مدیران شورای هماهنگی و تاملی که این عزیزان با یگدیگر دارند ضمن پی گیری و حل مشکلاتی اعضای شورای هماهنگی قول های را ارائه دادند و در پایان  همه عزیزان جهت شرکت در مراسم چهلمین روز شهادت سردار دلها حاج قاسم سلیمانی در مصلی گرگان شرکت نمودند و ضمن فاتحه به روح عزیز این شهیدو و کلیه شهیدان وطن قرائت نمودند.

۲۶ بهمن ۱۳۹۸ ۲۳:۳۰
تعداد بازدید : ۲۲۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید