جلسه کانون های بازنشستگان استان گلستان

جلسه کانون های بازنشستگان استان گلستان
نهمین جلسه کانون های بازنشستگی استان با میزبانی کانون دخانیات استان گلستان

نهمین جلسه کانون های بازنشستگی استان گلستان به میزبانی کانون شرکت دخانیات استان در سالن چندمنظوره خانه امید گرگان تشکیل گردید

در ابتدا جلسه جناب آقای دکتر کرد جزی  رئیس کانون بازنشستگان دخانیات استان گلستان از تاریخ تاسیس کانون و همچنین فعالیتهای که در این کانون دخانیات صورت می پذیرد بصورت کوتاه مطالبی را بیان فرمودند .

و در ادامه آقای حاجیلری مدیر کل شرکت دخانیات از مسولین کانون های بخاطر تشکیل جلسات ماهانه تشکر و قدردانی نمودند و از صنعت شرکت دخانیات و مجموعه فعالیتهای که در شرکت دخانیات صورت می گیرد و درآمد حاصل از فروش آن و قاچاق سیگار مطالبی ایراد  فرمودند.

 و آقای دکتر غریب کارشناس شنوائی سنجی سمیع از خدمات 15 ساله این شرکت در خصوص شنوائی و ارئه خدمات گزارشی ارائه دادند و از آمادگی ایشان در جهت خدمات رسانی به بازنشستگان مطالب مبسوطی بیان کردند.

سپس جناب آقای براری مدیر صندوق بازنشستگی استان ضمن تشکر از حضور مسئولین و اعضای کانون های و مهمانان جلسه در مورد پرداخت کسورات حقوق کارکنان بازنشسته  به دستگاههای اجرایی استان و ناهماهنگی بعمل آمده و همچنین در خصوص پرداخت حقوق آذر ماه  و همسان سازی حقوق  و استفاده بازنشستگان از خدمات سفر شرکت ایرانگردی و جهانگردی و اعزام این عزیزان از خانه امید مطالبی را بیان فرمودند. ودر خاتمه پس از اهدای هدیه توسط مدیر کل دخانیات استان گلستان به سه نفر از متولیدن آذر ماه قدردانی بعمل آمد

۳۰ آذر ۱۳۹۸ ۱۵:۳۹
تعداد بازدید : ۲۶۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید