کمکهای نقدی بازنشستگان صندوق بازنشستگی کشوری به سیل زدگان

کمکهای نقدی بازنشستگان صندوق بازنشستگی کشوری  به سیل زدگان
توزیع کمکهای نقدی بازنشستگان استان گلستان به شهرهای سیل زده استان گلستان باز نشستگان

جلسه هم اندیشی در خصوص توزیع کمکهای نقدی بازنشستگان استان گلستان  به بازنشسته سیل زده شهرهای آق قلا، گمیشان و گنبد کاووس  در اداره آموزش  پرورش  شهرستان آق قلا با حضور روسائی کانوهای استان و همچنین هیات مدیره کانون های  با حضور مدیر صندوق بازنشستگی تشکیل جلسه دادند.

جعفری مدیر صندوق بازنشستگی کشوری استان گلستان  در این زمینه فرمودند: در راستای حمایت از سیل زدگان استان گلستان  بازنشستگان استان  بصورت خود جوش و با همکاری صندوق  بازنشستگی و خانه امید نسبت به جمع آوری  مبالغ نقدی اقدام نمودند.

در ادامه این جلسه ایشان فرمودند  که از کل این مبالغ فوق50 درصد به سیل زدگان آق قلا ،35 درصد به بازنشسگان گمیشان همچنین15 در صد به سیل زدگان گنبد کاووس اختصاص یابد .

آقای جعفری  فرمودند: که این مبالغ بصورت کارت هدیه توسط روسائی کانونهای بازنشستگی تهیه و به سیل زدگان بازنشسته کشوری با احترام تحویل این عزیزان گردد.

مدیر صندوق بازنشستگی استان گلستان همچنین از اختصاص 10 هزار جفت چکمه و همچنین بالغ بر یک میلیارد ریال (صد میلیون تومان) اقلام خوراکی شامل تن ماهی و انواع آب میوه از طریق شرکتهای تابعه صندوق در ایام سیل تحویل سیل زدگان بازنشسته گردید.

۳۰ خرداد ۱۳۹۸ ۰۸:۵۲
تعداد بازدید : ۳۸۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید